fbpx

שאלות ותשובות

מידע על משלוח

כמה זמן לוקח משלוח משקפיים?

משלוח משקפיים בדרך כלל לוקח בסביבות שבוע, פלוס מינוס. זה מאוד מהר, הלקוחות שלנו שנמצאים בתהליך שיפור ראייה טבעי לא פעם היו מזמינים משקפיים לחנות אופטיקה והיו צריכים לחכות שבועיים למשקפיים שלהם. בהזמנת משקפיים דרך אתרים הלקוחות שלנו היו מחכים יותר מחודש בממוצע.

אנו יודעים כמה חשוב ללקוח לקבל כמה שיותר מהר את המשקפיים אחרי הזמנה. לכן אנו עושים הכל, ‏בשביל שאתם תקבלו את המשקפיים שלכם אחרי הזמנה כמה שיותר מהר. עכשיו זה לוקח 5-7 ימים במשלוח חינם ו2-3 ימים במשלוח על ידי שליח.

באיזה מדינות אתם עובדים?

עכשיו אנחנו עובדים בעיקר רק בישראל. בקרוב יהיו מדינות נוספות.

‏האם צריכים להכין מנוי לפני קניה?

המנוי להקים לפני הקנייה לא חובה. אם אתם מזמינים משקפיים חד פעמית אצלנו אתם יכולים פשוט לקנות בלי להקים מנוי. אבל בשביל לקבל מבצעים לפעמים הבאים כדי להקים מנוי. זה לוקח כמה דקות.

‏איזה סוגי לשלוח יש לכם?

אנו עובדים עם דואר ישראל 24 שעות למשלוחים חינם, וחברת משלוח נוספת למשלוחים על ידי שליח.

תשובות לשאלות נפוצות

מעודכן פעם אחרונה 2018\01\07

‏איך אני יכול לקנות משקפיים בלי למדוד אותם בחנות?

אצלנו יש מדידת משקפיים און-ליין. כך שאתם יכולים גם לראות את המשקפיים, איך הם נראים, את הפרטים הקטנים שלהם. ולראות ואיך הם נראים ממש עלכם, או על התמונה שלכם או על ידי וידאו, פשוט מדליקים מצלמת וידאו ורואים את המשקפיים עליכם. מגניב!!

‏האם יש לכם איזה שהיא שיטה לקניית משקפיים בקלות?

אנחנו ממליצים לכם בהתחלה לעבור על החנות משקפיים. כמובן לפני כן כדאי לבחור את הקטגוריה הנדרשת: משקפי נשים, משקפי גברים או משקפי ילדים. וכל משקפיים שמצאו חן בעינוייכם תסמנו אותם ב"אהבתי" סימן של – לב אדום בצד שמאל, למעלה של כל משקפיים. ‏לאחר מכן תעברו לדף שנקרא WISHLIST הוא מסומן בסימן לב למעלה באתר. שם ,תראו את כל המשקפיים שאהבתם. בשלב הזה טוב למחוק משקפיים שמתאימים לכם פחות מאיזה שהיא סיבה. לדוגמה בגלל המחיר, בגלל הצורה או בגלל משהו אחר. כך תשאירו לכם שתיים שלושה זוגות משקפיים. לאחר מכן ‏אפשר להשוות אותם על ידי הוספת את המשקפיים לדף השוואות ומסומן בצורה של חצים בדף השוואות תוכלו בקלות להשוות בין הפרמטרים החשובים לכם למשל מחיר, מאיזה חומר משקפיים עשויות, כמה הם שוקלות וכו׳. מתי שאתם נמצאים בדף השוואות אתם יכולים גם ללחוץ על המשקפיים,  לעבור לדף של המשקפיים ולמדוד את המשקפיים כדי לראות איך הם נראים אליכם. בשלב זה כדאי לעצור את הבחירה שלכם על אחד מהמשקפיים ולקנות אותם. ‏

‏מי מכין עבורכם את עדשות למשקפיים?

אנו עובדים בעיקר עם חברת אופטימייז. היא היום אחת מהחברות המובילות בעולם בהכנת עדשות למשקפיים. חשוב לציין שאנו מומחים בתחום של שיפור הראיה בדרך טבעית ואנחנו יודעים כמה זה חשוב שהמשקפיים יהיו כמה שיותר מדויקות. קראו לנו בעבר הרבה מקרים שאנשים היו מזמינים משקפיים ‏בחברות מאוד מפורסמת בשוק ולצערנו הסטטיסטיקה שלנו עומדת כשליש מהמשקפיים המוזמנים היו עם אי-דיוקים קטנים. וזה משמעותי מאוד לעיניים במיוחד לתהליך שיפור הראיה. מזמן שהתחלנו לעבוד עם חברת אופטימייז, את המקרים של אי-דיוק נמצאו בפחות מ-10% שזה פי שלוש תוצאות יותר טובות ממה שראינו קודם בשאר החברות.

‏איך למדוד מרחק בין האישונים PD?

‏PD כלומר מרחק בין האישונים אתם יכולים לבדוק בקלות עם סרגל ומראה. פשוט עומדים מול מראה עם סרגל במרחק של כ-30 סנטימטר, לוקחים את הסרגל, מצמידים אותה לעיניים ומודדים מרחק מאישון אחד לאישון שני. חשוב להתחיל מדידה מההתחלה של אישון אחד עד לסוף של אישון שני, כלומר או מקצה ימין עד קצה ימין של כל אחד מאישונים או מקצה שמאל עד קצה שמאל של כל אחד מאישונים.

‏אם טווח בין עניים לאף שונה, זאת אומרת שעין אחת יותר קרובה לאף מהשנייה. כדאי למדוד מרחק בין אישון לאף לכול עין בנפרד. צריך למדוד מרחק בין המצא של אף עד לאמצע של אישון לכל אחד

‏איך להשיג מרשם שלמשקפיים?

  1. בדרך הכי פשוטה להשיג מרשם משקפיים, זה פשוט לגשת לאופטיקה איפה שהזמנתם משקפיים בפעם אחרונה ולבקש מהם. בדרך כלל נותנים אותו בלי שום בעיה.
  2. אפשר גם לעשות בדיקת ראייה בתשלום בכל אופטיקה בדרך כלל זה עולה 50 שקל.
  3. אפשר גם לקחת משקפיים שלכם‏ שאתם מרכיבים עכשיו. לגשת לאופטיקה או לסופרפארם ולבקש שיבדקו לכם מה המספר שלכם במשקפיים. בדרך כלל זה בחינם.

‏כמה זמן לוקח לשלוח?

‏המשלוח שלנו הרגיל (חינמי) לוקח בין שבוע לשבועיים. אנו עושים הכל בשביל לצמצם את הזמן ושתקבלו את המשקפיים כמה שיותר מהר.

בנוסף קיימת אופציה בתוספת תשלום קטנה ‏להזמין משלוח עם שליח עד הבית. זה גם מהר יותר, ועם בכירת אופציה הזאת, תקבלו את המשקפיים במהירות בין שלושה עד חמישה ימים.